Endüstriyel zemin uygulaması, saha betonlarında en çok tercih edilen sistemdir. Bu sistemde yüzeye hem fırçalı, hem tepsili, hem de perdahlı olarak uygulama yapılabilir.

Yüksek kompresyon uygulamalarıyla çalıştığımız saha betonları hem çok güçlüdür, hem de ekstra masraf çıkarmaz. Saha betonları, vibrobeton mastarı ile sıkıştırılıp, oluşturulan yüzey helikopter yardımıyla perdah uygulaması yapılarak, düzgün ve sorunsuz bir yüzey elde edilmesi ile olur.

Saha betonu uygulaması bittikten sonra size güçlü ve sorunsuz düzgün bir zemin kalır. Daha kullanışlı bir yüzeyin ortaya çıkmasına sebep olur. Amaca uygun yüzeyler elde edebilmek için uygulama esnasında yüzey sertleştiriciler ve çeşitli kür malzemeler kullanılır. Üzerine yeniden bir uygulama yapmaya gerek kalmaz. Az maliyetli ama çok kullanışlı ve sağlam bir yüzeye ulaşılır. Endüstriyel zemin uygulaması, saha betonlarında, benzin istasyonlarında, park-bahçe, açık ve kapalı otoparklarda, fabrika zeminlerinde uygulanmaktadır. Saha betonunda fırçalı, otoparklarda ise hem fırçalı hem de perdahlı beton istenilen renkte uygulaması yapılarak yüzey istenilen şekle getirilmektedir. Saha betonu 5 aşama ile gerçekleştirilir. Bunlar; ön hazırlık, beton dökümü, yüzey sertleştirme, kür işlemi, derz kesimi ve dolgusu işlemleri sonunda saha betonu size kusursuz şekilde teslim edilir.